Peněz není nikdy dost. Ovšem naopak tomu tak není – málo peněz je spíše pravidlem, než výjimkou. A protože bez peněz se žít nedá, nezbývá, než se k nim nějak dostat.
Nejrozumnějším způsobem, jak nabýt peníze, je si je nějak vydělat. Jenže ne každému se to daří, a to nejenom jeho vlastní vinou. Jsou i situace, kdy má hluboko do kapsy i ten, kdo se snaží.
Typickým příkladem jsou třeba podnikatelé, kteří mají smůlu na dodavatele nebo odběratele. Tady stačí, když selže dejme tomu dodávka materiálu, a rázem není z čeho vyrábět; a zatímco příjmy kvůli tomu váznou, výdaje nikoliv, platy zaměstnancům, výdaje za energie, nájem a podobně se musí platit neustále. Nebo naopak odběratel zboží převezme, ale nezaplatí, a je opět zle.

zisk

A jak si má tímto postižený podnikatel počínat nyní?
Nejednou mu nezbývá, než překlenout zlé časy s pomocí půjčky.
A kde si půjčit?
Pokud mu banky pomyslně nebo třeba i v nepřeneseném smyslu toho slova zabouchnou dveře před nosem, nezbývá nic jiného, než třeba zkusit štěstí jménem hypotéka bez příjmu. Protože tady uspěje daleko více žadatelů, než by se mohlo po prvních zkušenostech s bankami zdát. Protože podmínky pro získání tohoto úvěru jsou více než snadno splnitelné.

finance

Stačí totiž doložit pravidelné příjmy, byť třeba i jen zdánlivě příliš nízké, stačí prokázat maximálně nějaký ten tolerovatelný záznam v registru dlužníků, nemající na schopnost splácet půjčku vliv, stačí dát do zástavy vhodnou nemovitost a už půjčení peněz nic nebrání.
Člověk tu může získat až sedmdesát procent ceny zastavované nemovitosti, na dlouhou dobu (až třicet let) s nízkými splátkami a přijatelně vysokými úroky. Stačí poslat poskytovatelům několik fotografií s adresou onoho objektu e-mailem, vyplnit jednoduchý online formulář a manažer společnosti už vyřídí vše potřebné. Aby se žadatel svých peněz dočkal. A to někdy i čtyřiadvacet hodin po dodání podkladů. A na rozdíl od bank bez zbytečných komplikací.